Zjednoczone Emiraty Arabskie - instalacja urządzeń Smart Optimizer ECOD 165 kW

By
Michał Jaskowiak
February 28, 2024
min read

Jest nam niezmiernie miło podzielić się wiadomościami o kolejnym wdrożeniu naszej technologii Smart Optimizer ECOD. W dniu 11.03.2024 w Dubaju mieliśmy przyjemność przeprowadzić znaczący pod względem mocy na pojedynczym obwodzie elektrycznym naszego klienta montaż urządzeń – aż 300 kW. Wdrożenie dotyczyło instalacji dwóch naszych flagowych urządzeń, każde o mocy 165 kW.

Dzięki tej realizacji, możemy jeszcze wyraźniej zademonstrować efektywność i potencjał naszej innowacyjnej technologii optymalizacji zużycia energii elektrycznej. W najnowszych materiałach, które znajdziecie państwo poniżej, znajdziecie nie tylko szczegółowe wydruki z systemu monitorującego parametry prądu naszego klienta przed i po instalacji naszych urządzeń, ale także obszerną dokumentację zdjęciową oraz wideo z całego procesu montażu.

To właśnie te materiały najlepiej ilustrują możliwości naszej technologii oraz poziom zadowolenia, jakiego doświadczają nasi klienci. Wdrożenia w Dubaju są wyrazistym dowodem na to, że technologia ECOD jest w stanie obsłużyć zróżnicowane moce instalacji energetycznych na świecie, w różnych segmentach rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami i śledzenia kolejnych aktualności, które będą sukcesywnie pojawiać się na naszej stronie internetowej. Jest to dla nas kolejny krok w kierunku umacniania pozycji Ecnology Group S.A. na globalnym rynku technologii energetycznych.

Zespół Ecnology Group S.A.

Pobierz prezentacje