Nasi Partnerzy

Feigin Electric Co. Ltd.

Producent urządzeń Smart Optimizer ECOD.

Ecnology sp. z o.o.

Wyłączny importer i dystrybutor urządzeń Smart Optimizer ECOD na obszar Unii Europejskiej , Wielkiej Brytanii oraz wybranych krajów Bliskiego Wschodu. Producent urządzeń Watt Optimizer Analytics.

Ecnology Finance sp. z o.o.

Operator produktów finansowych wspomagających dystrybucję optymalizatorów energii elektrycznej, takich jak leasing fabryczny, wynajem długoterminowy, model finansowania ESCO oraz europejskie programy współfinansujące OZE.

Next sp. z o.o.

TeamOZE to zespół specjalistów, którzy pomogą Ci wkroczyć w świat ekologicznych rozwiązań. Ich doświadczeni fachowcy posiadają szeroki zakres kompetencji, co umożliwia im holistyczne podejście do Twoich potrzeb. Działając na terenie całej Polski, TeamOZE jest w stanie dotrzeć nawet do najbardziej odległych zakątków kraju.

Direct4energy

Direct4Energy dostarcza konkurencyjne rozwiązania w zakresie energii elektrycznej i gazu, które są doskonale dostosowane do aktualnych potrzeb rynku.
Firma optymalizuje koszty, które ponoszą jej Klienci, umożliwiając im skoncentrowanie się na prowadzeniu biznesu. Dbając o najwyższe standardy obsługi, Direct4Energy łączy to z aktywnym wspieraniem rozwoju zawodowego swoich pracowników.

HelioExpert

HelioExpert to jeden z liderów na rynku sprzedaży systemów fotowoltaicznych w Polsce. W ciągu 13 lat działalności zrealizowaliśmy prawie 5000 instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm.

Quanta Energy P.Power Group

Quanta Energy S.A. jako część Grupy R.Power od lat jest skutecznym partnerem w procesach transformacji energetycznej polskich firm.
Zespół inżynierów Quanta Energy jest wyposażony w gruntowną wiedzę na temat rynku energii projektuje rozwiązania fotowoltaiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Wspierając firmy i przedsiębiorstwa na drodze dekarbonizacji, odpowiadają za każdy etap procesu instalacji PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej budowę.

Ecnology Group S.A. prowadzi dystrybucję optymalizatorów zużycia energii elektrycznej dla podmiotów, sieci, oraz grup z sektorów HoReCa, FMCG oraz MFG.

Subdystrybutorzy na obszarze Polski:

Obecnie spółka znajduje się na etapie finalizacji negocjacji z liderami rynku energetycznego, które mają na celu zawarcie umów na subdystrybucję urządzeń w czterech segmentach rynku energetycznego: